Ks. Zelga: oby Boniek nie skończył tak jak Smuda
26 października 2012 | 23:33 | gp Ⓒ Ⓟ
Mam nadzieję, że głos ludu, za którym poszli włodarze PZPN wybierając Zbigniewa Bońka na prezesa nie zakończy się tak, jak w przypadku trenera Franciszka Smudy – tak ks. Adam Zelga, wielki kibic futbolu, skomentował dzisiejszy wybór słynnego piłkarza na szefa najpotężniejszego w Polsce związku sportowego.
Ks. Zelga w rozmowie z KAI przypomniał, że podobnie było w przypadku trenera piłkarskiej reprezentacji Polski Franciszka Smudy, który został wybrany dzięki poparciu kibiców i mediów. PZPN posłuchał „głosu ludu” i skończyło się to „klapą” na EURO 2012.
Ks. Zelga, jako jeden z reprezentantów Polski księży życzy prezesowi Bońkowi powodzenia.
Za czasów trenera Jerzego Engela duchowny pełnił funkcję kapelana polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Jest proboszczem parafii pw.bł. Edmunda Bojanowskiego na warszawskim Ursynowie.
cieszymy się, że odwiedzasz nasz portal. Jesteśmy tu dla Ciebie!
Każdego dnia publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła w Polsce i na świecie. Jednak bez Twojej pomocy sprostanie temu zadaniu będzie coraz trudniejsze.
Dlatego prosimy Cię o wsparcie portalu eKAI.pl za pośrednictwem serwisu Patronite.
Dzięki Tobie będziemy mogli realizować naszą misję. Więcej informacji znajdziesz tutaj.


